sklep Techemznaki Znaki Bezpieczeństwa

art

Dodany: 2018-08-23 Kategoria: biznes

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, które spełniają wszystkie normy.

Od wielu lat, jako jedna z pierwszych marek w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy nowej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką taśma żółto czarna sklep ofertą znaków bezpieczeństwa.